İskele Kalıp Sektörünün Lider İsmi

KURUMSAL

Firma kurumsal tanıtım yazılarımız...

PORTİFORM İSKELE VE KALIP A.Ş.

Firmamız inşaat sektörüne iskele,kalıp, endüstriyel kalıp sistemlerinin projelendirilmesi, üretimi ve satış sonrası teknik destek konularında hizmet vermektedir.

Portiform İskele ve Kalıp Sistemleri A.Ş. inşaat kalıp sektöründe Avrupa’dan Türkiye’ye ilk teknolojik ürünlerin transferi olma özelliğini taşıyan şirkettir.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ve müşteri odaklı hizmet anlayışını ilk sırada tutmaktadır. Kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden üretim yapmak ilk prensiplerindendir. Yılda ortalama 180.000 m2 dış cephe iskelesi, 120.000 m2 yük iskelesi, 58.000 m2 çelik pano sistemi ve 45.000 m2 endüstriyel kalıp sistemini üretebilecek kapasiteye sahiptir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamayı, kaynaklarımız çercevesinde hizmet kalitesini iyileştirmeyi, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik önlemler almayı görevlerimiz olarak benimsedik.

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olma hedefiyle, müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadede karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalılşarak sağlanabilir.

 

Sertifikalarımız


Portiform Ürün Kataloğu        Portiform Güvenli İskele  El Kitabı