İskele Kalıp Sektörünün Lider İsmi

H TİPİ YÜK İSKELE SİSTEMLERİ

PMK H Tipi Yük İskelesi Sistemi

Yüksek taşıma kapasitesine sahip iskele sistemidir.
Yük taşıyıcı iskele sistemi size "HIZ, EKONOMİ ve GÜVEN" kazandırır. H çerçevelerin stabilitesini sağlamak için farklı boylarda üretilen diagonal elemanlar ile her türlü genişlikte taşıyıcı iskele oluşturulabilir. Ana çerçevelerin her bir dikey borusu 55 kN´a kadar yük taşıyabilir. H tipi yük iskelesi sistemi ile 2 farklı uygulama yapılabilir. 
Masa kalıp ve kalıp iskelesi uygulaması.İskele sistemi başlıca şu elemanlardan oluşur:
Ana Çerçeve
Krikolu dört yollu başlık
Diagonal eleman
Alt ayar mili
Kriko askısı
Çerçeve birleştirme parçası dır.

H Tipi Yük İskele Sistemleri

Masa kalıp uygulamasında sistem alt ve üst olmak üzere iki kısımdan oluşur. Üst kısım; plywood, tali taşıyıcı (ızgara), ana taşıyıcı (mahya) ve dört yollu başlıktan oluşur. Ana ve tali taşıyıcı boylarına bağlı olarak her türlü plana ve döşeme dizaynına uyum sağlayabildiği gibi, ana taşıyıcı sayılarına göre istenen yüklere göre dizayn edilir. Alt kısım; ana çerçeveler, diagonal elemanlar ve alt ayar milleri bulunur. Alt ve üst kısım arasına çerçeve birleştirme elemanı konularak,pim ve kopilya ile bağlanarak Masa kalıp sistemi tamamlanmış olur.

H Tipi Yük İskele Sistemleri  H Tipi Yük İskele Sistemleri  H Tipi Yük İskele Sistemleri

Kalıp İskelesi Uygulamaları 
Bu kalıp iskelesi büyük yükseklikler ve çok fazla ağırlıklar için dizayn edilmiştir.Sistem az sayıda ve standart elemanlardan oluşur. Bu sistem elle kurulup sökülebildiği gibi gerektiğinde vinçle de taşınabilir.

H Tipi Yük İskele Sistemleri  H Tipi Yük İskele Sistemleri  H Tipi Yük İskele Sistemleri